facebook

o nas

Thomas  Dorawa –Współwłaściciel, trener, menadżer sportowy. Do wszystkiego podchodzi z pasją.Dla zawodników jest przyjacielem. Jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest szczęśliwym mężem  oraz ojcem. Jego marzeniem jest aby jego syn grał zawodowo w piłkę. Porozumiewa się w języku niemieckim, angielskim oraz polskim

 

Artur Zubel - Współwłaściciel, licencjonowany agent piłkarski FIFA, dyplomowany menadżer sportowy. Ukończył Ekonomię na Uniwersytecie Szczecińskim, skończył Politologię na kierunku Samorząd i Administracja Europejska, posiada dyplom Negocjacji i Mediacji Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, ukończył prestiżowy kurs Coachingowy. Jego ulubionym klubem jest Real Madryt. Porozumiewa się w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

 

Mesut Derekoy- Skaut na rynek Turecki, południowy temperament. Szerokie kontakty w klubach tureckich zachęcają zawodników do współpracy z Nami. Galatasaray, Trabzonspor, Besikas i inne kluby czekają na Twoje zgłoszenie. 

 

Egor Golubkov – Rosjanin. Współpracownik, Skaut na rynki wschodnie. Odpowiedzialny za kontakty z klubami z Rosji i Ukrainy i państw ościennych. Porozumiewa się  w  języku rosyjskim, ukraińskim, polskim, niemieckim i angielskim. Młody talent w Naszej Agencji.

 

Dominik Pasich- Skaut na rynek Hiszpański oraz Portugalski. Polak na stałe mieszkający w Hiszpanii. Jakżeby inaczej pasjonat futbolu, jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Perfekcyjny hiszpański, świetny angielski oraz niemiecki. Na rynku hiszpańskim możemy wiele !

 

Marcin Załuski – Bank informacji, marketing,  promocja. Skaut „internetowy”. Facet z dużą wyobraźnią oraz świetnym poczuciem humoru. Poza piłką nożną uwielbia morze i jachty, dlatego również próbuje swoich sił jako projektant jachtów. Porozumiewa się w języku polskim i angielskim